TopRealSK – V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu 5izb. RD s garážou na Šteberlovej ul. v Pezinku – 3D ObhliadkaPREDANÉ 

399 000,00€

Popis nehnuteľnosti

… PREDANÉ ! V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi peknú novostavbu 5izb. RD s garážou, postavenú v novej a  tichej lokalite na Šteberlovej ulici v Pezinku.

Dom je 5 izbový, dvojpodlažný, samostatne stojaci so sedlovou strechou, s krásnym a veľkým, mierne svahovitým pozemkom – 830m2, ktorý spolu s domom dotvára jedinečnú atmosféru celej nehnuteľnosti.

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku : 830m2

Zastavaná plocha : 160 m2

Úžitková plocha 1NP : 136 m2

Úžitková plocha 2NP: 98,2 m2

Garáž : 22 m2

Technické vybavenie:

Hrubá stavba realizovaná materiálom tehla Porotherm 38, izolácia 20cm, strecha zn. Bramac, fasádny systém Baumit silikát, čiastkový obklad fasády kameň, sadrové omietky,  optický  kábel na tv, internet ( v dome je SWAN ),  všetky rozvody na klimatizáciu pre 2NP poschodie ( len osadiť jednotky ), el. prívod na strechu pre možnosť zapojenia  tv paraboly, video vrátnik elektronický, kamerový systém,  el. brána, garáž Hormann , video-vrátnik, plynový kotol Wiessmann, kúrenie podlahové, kuchynské spotrebiče zn. Bosch.

Súčasťou domu je krásny, mierne svahovitý (terasovitý), trávnatý pozemok ideálnych rozmerov, s okrasnou výsadbou. Dominantou celého pozemku sú veľké, pôvodné stromy, záhradný altánok so záhradným sedením a záhradný domček pre náradie a záhradnú techniku.  Pozemok má  závlahový systém, napojený na studňu (vŕtaná – kopaná), v prednej časti domu umožňuje bezproblémové parkovanie pre 3 autá.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie plné zelene, viníc a vrchov poskytujúce jeho obyvateľom pokoj, kľud, relax a športové vyžitie v blízkom okolí. Rodinný dom je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj re tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie domu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 399.000,-EUR

Virtuálna prehliadka

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať