TopRealSK – Predaj exkluzívnej novostavby kompletne zariadeného 3izb. apartmánu – Rezidencia Romantika, Chopok JuhPREDANÉ 

169 900,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívnu  novostavbu kompletne zariadeného 3izb apartmánu –  Rezidencia Romantika na Táloch, Chopok Juh, ktorá sa nachádza len 1 KM od lanovky na Chopok.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: VZ

Obytná plocha: 67,50 m2

Úžitková plocha  : 72,00 m2

Balkón: 4,50 m2

Novo zariadený luxusný apartmán Vám ponúka 2 samostatné spálne , kompletne zariadenú kuchyňu spojenú s obývacou časťou. Ku apartmánu prislúcha 1x vonkajšie parkovacie státie pod prístreškom v uzavretom súkromnom areály. Ďalej skladový priestor na lyže, bicykle a daľšie športové vybavenie.

Apartmán je na liste vlastníctva zapísaný ako byt a nachádza sa na 2 poschodí Apartmánového domu.

Rezidencia Romantika je situovaná na Trangoške, priamo na úpätí najvyšších svahov Nízkych Tatier Chopku a Ďumbiera. Lukratívnosť tejto lokality umocňuje jedinečný výhľad na majestátne končiare a bezprostredná blízkosť jedného z najrozsiahlejších lyžiarskych stredísk na Slovensku Chopok.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 169.900,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať