ToprealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný klimatizovaný 5izb. RD s dvojgarážou, bazénom, Pezinok

695 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívnu  novostavbu 5izb. moderného Bungalovu s dvojgarážou, bazénom,  v novej a  tichej lokalite na Javorovej ulici v Pezinku.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku : 633 m2

Zastavaná plocha: 233 m2

Obytná plocha: 140,00 m2

Úžitková plocha  : 176,50 m2

DvojGaráž : 36,50 m2

Technické vybavenie:

RD sa predáva komplet zariadený.

Záhrada bezúdržbová  s okrasnou výsadbou.  Pozemok má automatický závlahový systém, napojený na studňu , v prednej časti domu umožňuje bezproblémové parkovanie pre 7 /4pred domom/ aút.

Všetky IS: /vodovod, kanalizácia, plyn, elektrika/. predpríprava na optickú prípojku. Ohrev vody – kotol so zásobníkom. Vykurovanie – podlahové, krbové, radiátory v kúpeľniach a garáži.

Bazén s hliníkovým prestrešením má samostatné kúrenie a chladenie pomocou tepelného čerpadla. Nadštandardne veľká povala s navijakom pre zdvíhanie bremien.  Každá miestnosť ma vlastnú klimatizáciu s vlastným ovládaním.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Rodinný dom je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie domu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 695.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať