TopRealSK – Predaj atraktívnych 1 izb.bytov v srdci Malých Karpát -Zelené Nivy – Pezinok /Limbašská cesta/

139 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážne byty v štandarde v lukratívnej lokalite Zelené Nivy – Pezinok /Limbašská cesta/ smer Limbach.

1 Izbový byt C1.2.03 / C2.2.03 / C3.2.03

výmera: 38,85 úžitková plocha – 1 NP + balkón

Cena: 139.000,- Eur s DPH

Projekt obsahuje 1,2,3,4-izbové byty od výmery 38m2 až do 200m2 so záhradkou alebo terasou. V každom bytvom dome v bytoch vyniká aj výborná dispozícia, pri ktorej sa vždy dbalo na veľké a svetlé miestnosti ,bezbariérové vstupy, výťahy, vonkajšie parkingy a vnútorné parkovacie miesta v podzemných garážach s prípravou na elektromobilitu. V každom byte bude inštalovaná príprava na chladenie, príprava na vonkajšie elektrické žalúzie a prípojky internetu. Na najvyšších podlažiach bytových domov budú situované byty s terasami. V prvej etape výstavby, ktorá začala v júni 2023, ponúkame 3-podlažné bytové domy s celkovým počtom 64 bytov. V cene bytu sú zahrnuté obklady, sanita a dlažby v kúpeľni, parkety a interiérové dvere. Pivničná kobka je v cene bytu.

ENERGETICKÁ TRIEDA AO+

Nízke prevádzkové náklady bytov, solárne panely na ohrev TUV na streche každého bytového domu C a D. Celoplošný fasádny zatepľovací systém s omietkou a tehličkovým obkladom a rekuperácia v každej bytovej jednotke.

01. Dobrá občianska vybavenosť

02. Najrýchlejší prístup z Pezinka do Bratislavy

03. Lukratívna štvrť

04. Prístup do prírody

Priamo v lokalite premáva autobusová linka MHD. Na železničnú stanicu Grinava prídete peši za 10 minút. Do Bratislavy sa autom dostanete za 10 až 20 minút

Poznámka:

K cene bytu je potrebné pripočítať buď cenu garáže alebo parkovacieho státia.

PARKOVANIE:

Bytové domy C – 50 vonkajších parkovacích státi +7500€ s DPH

Bytové domy D – 38  garážových státi +18500€ s DPH

Byty v domoch sú práve vo výstavbe, v súčastnosti vieme uzatvárať iba rezervačné zmluvy a zmluvy o budúcich kúpnych zmluvách. Bytové domy budú dokončené na jar 2025.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 139.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať