ToprealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný klimatizovaný 4izb. RD s dvojgarážou, bazénom, Senec-Veľký Biel

Na vyžiadanie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívnu  novostavbu 4izb. moderného Bungalovu s dvojgarážou, bazénom,  v novej a  tichej lokalite na Gaštanovej ul. vo Veľkom Biely okres Senec.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku : 650 m2

Obytná plocha: 155,70 m2

Úžitková plocha  : 237,70 m2

Terasy: predná 75,60 m2, zadná 14 m2

DvojGaráž : 32 m2

Technické vybavenie:

Hrubá stavba realizovaná materiálom tehla Porotherm 38, izolácia: kontaktný odvetraný systém, strecha: zateplená, fatrafol + štrkové lôžko, čiastkový obklad fasády kameň, sadrové omietky, okná: plastové a hliníkové 6 komorové 3sklo,  hliníkove vonkajšie žalúzie, video vrátnik elektronický, kamerový systém v celom dome,  el. brána, plynový kotol so zásobníkom Buderus, kúrenie podlahové.  Audio sytém so samostatnou reguláciu v jednot. miestnostiach plus vonkajšia terasa.

Záhrada japonská bezúdržbová  s okrasnou výsadbou.  Pozemok má automatický závlahový systém, napojený na studňu , v prednej časti domu umožňuje bezproblémové parkovanie pre 6 aút.

Bazén s hliníkovým prestrešením, slanou vodou a automatikou. Bazén má samostatné kúrenie a chladenie pomocou tepelného čerpadla.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Rodinný dom je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie domu.

Cena vrátane odmeny pre RK: Info v RK

Virtuálna prehliadka

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať