TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený 2 izb. byt v Bratislave – Pribišova ul. mč. Karlova Ves.

145 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Dlhých dieloch v Bratislave na Pribišovej ulici.

Byt sa nachádza na prízemí 12 poschodového bytového domu s výťahom. Jedná sa o 11 ročnú stavbu BD.  Byt pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva: predsieň, kúpeľňa s WC. Byt sa predáva kompletne zariadený, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. V byte je podlahové kúrenie a má vývod na mobilnú klimatizáciu.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: JV

Celková plocha: 46,76 m2

Obytná plocha: 46,76 m2

Výmera pivnice: 20 m2 – spoločná

Doplňujúce údaje:

Komplet občianska vybavenosť. Byt je vhodný aj ako investícia. Dlhé diely sa nachádzajú v mestskej časti Karlova Ves. Sú orientované v západnej časti Bratislavy v kopcovitom teréne v blízkosti hraníc s Rakúskom, od ktorého ich oddeľuje len Dunaj. Hlavným centrom Dlhých dielov je pešia zóna tiahnúca sa od Ulice Ľudovíta Fullu až po Cikkerovu ulicu. Jej hlavným bodom je námestie pred supermarketom Billa, kde sú lavičky, občerstvenie a aj posedenie. Na lampách sú zavesené okrasné živé kvety a vyššie sú vysadené stromy.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 145.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať