TopRealSK – Ponúkame na predaj novostavbu 3izb. bytu vo Viladome so záhradou a parkovacím státím vo Veľkom Bieli okres Senec

235 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj projekt s jedinečnou atmosférou rodinného viladomu vo Veľkom Bieli. Vo viladome  sa nachádzajú 2 bytové jednotky, ku každej bytovej jednotke prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia.

Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu. Pozostáva so zádveria, chodby, WC, kúpeľne, obývacej izby s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, spálne, izby a komory.

Popis nehnuteľnosti: 3 izb.byt so záhradou

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku :  151 m2

Celková plocha: 92 m2

Obytná plocha: 74,65 m2

Terasa: 17 m2

2x parkovacie státie: 25 m2

Technické vybavenie: Tehla,  podlahové kúrenie, plastové okná, medzi bytmi je dvojitá priečka 2x175mm s izoláciou. IS: voda, elektrika, kanalizácia . Byt je napojený na alarm a kamerový systém. Bazén.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Byt  je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: Cena: 235.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať