TopRealSK – Ponúkame na predaj novostavbu 4 izb.mezonetov vo Viladome so záhradou a parkovacím státím v Slovenskom Grobe časť Malý Raj

255 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj nový projekt s jedinečnou architektúrou rodinného viladomu v Slovenskom Grobe časť Malý Raj na ulici Pri Parku. Vo viladome  sa nachádzajú 3 bytové jednotky, ku každej bytovej jednotke prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia a pozemok o výmere 450m2

Popis nehnuteľnosti: 4 izbový mezonet

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku :  450 m2

Obytná plocha: 84,00 m2

1.  NP:  vstupná chodba, kúpeľna, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou.
2. NP: 3 krát samostatná izba a kúpeľna.

Technické vybavenie: Tehla, zateplenie minerálnou vlnou. Tepelné čerpadlo s vodovodným podlahovým kúrením, plastové okná s predprípravou na vonkajšie žalúzie, hliníkové vstupné dvere, predpríprava na klimatizáciu, medzi bytmi je dvojitá priečka 2x175mm s izoláciou. Všetky IS. Príprava na alarm.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Mezonet  je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta. K dispozícii máme voľné ešte dva 4izb.byty.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie mezonetu.

Cena vrátane odmeny pre RK: Cena: 255.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať