TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izb. byt v lokalite Dubový vŕšok – Pezinok

179 900,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izb. byt vo  vyhľadávanej lokalite Dubový Vŕšok v Pezinku. Byt sa nachádza na 2/4 poschodí s výťahom v novostavbe  bytového  domu  ( len 16 bytov   ktorý je postavený z kvalitných materiálov a spĺňa energetickú triedu A1.

  • K. Franklovej Pezinok, okres Pezinok

 

Celková úžitková rozloha bytu  s  balkónom  je  90,84m².

  • Byt  86,74 m², pivnica  2,5 m²  a  balkón  4,10 m².

Byt je zaujímavo dispozične riešený s výhľadom na vinice a Malé Karpaty, vybavený  klimatizáciou , vonkajšími  žalúziami , slnečnou markízou a vrátnikom .

Súčasťou bytu je zabudovaná kuchynská linka ,  2x  vstavané  skrine  Rolldor v chodbe a izbe , 2x  šatník . Byt má zmenenú dispozíciu.

Na všetkých oknách sú osadené vnútorné žalúzie a siete proti hmyzu. V spálni , v detskej izbe  a obývačke sú nainštalované vonkajšie hliníkové  žalúzie.

 

  • Doplňujúce údaje:

Nízke mesačné náklady,  vlastná kotolňa,  komplet občianska vybavenosť.  Blízky kontakt s prírodou, športové vyžitie, plaváreň, fitness SportFit v dosahu pár metrov. Školské zariadenia, nákupné centrá  Mólo,  Tesco,  Lídl a  Kaufland  dostupné  aj  pešou chôdzou.  Súčasťou  vybavenia  bytového domu je detské ihrisko ,  altánok  a  výsadba  zelene.

 

V odmene pre RK je zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

  • K  bytu je možné dokúpiť  jedno  parkovacie  miesto  za cenu    4.900,- Eur.
  • Cena bez parkovacieho miesta vrátane odmeny pre RK           179.900,- EUR 

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať