TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izb.byt na Polereckého ul. v Petržalke – Bratislava

145 500,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Polereckého ul. v Petržalke.

Byt sa nachádza na 7/8 poschodí  zatepleného bytového domu s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a zmenou dispozície z roku 2017. Obývacia izba sa predelila pórobetónovými tvárnicami 7,5cm hrúbky na 9m2 obývaciu izbu s oknom a vchodom z kuchynskej časti. Pôvodným vstupom do obývacej izby sa vstupuje do uzatváreteľnej pol-izby (cca 7 m2), ktorá momentálne slúži ako spálňa, svetlo v nej zabezpečuje luxferovy svetlík a vetranie uľahčuje stropný ventilátor. V prípade ak by klient nemal záujem o pol-izbu, stena sa dá bez väčšej námahy ručne odstrániť.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: VZ

Celková plocha: 52,54 m2

Obytná plocha: 51,00 m2

Výmera pivnice: 1,54 m2

Doplňujúce údaje:

Komplet občianska vybavenosť.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí (lesík za domom, hrádza, dostihová dráha, Starý Háj).

K bytu prislúcha pivnica, do spoločného užívania kočikáreň,  kumbál na medziposchodí.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 145.500,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať