ToprealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj klimatizovaný 5izb. RD s bazénom, Viničné – okres Pezinok

Na vyžiadanie

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj projekt s jedinečnou atmosférou rodinného domu v obci Viničné na Lipovej ulici. V rodinnom dome  sa nachádzajú 2 bytové jednotky, ku každej bytovej jednotke prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia.

Byt má dve nadzemné podlažia a zobytnené podkrovie. Pozostáva so zádveria, chodby, 2 krát WC, dve kúpeľne /na prízemí so sprchovacím kútom na poschodí s vaňou/, obývacej izby s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, spálne, troch izieb  a komory.

Popis nehnuteľnosti: 5 izb.byt so záhradou

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku :  112 m2

Celková plocha pozemku: 265 m2

Obytná plocha: 117 m2

Terasa:  30 m2

2x parkovacie státie: 30 m2

Technické vybavenie: Tehla, plastové okná, medzi bytmi je dvojitá priečka 2x175mm s izoláciou. IS: voda, plyn, elektrika, kanalizácia . Bazén. Energetický certifikát budovy B.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Byt  je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena vrátane odmeny pre RK: Cena: Info v RK

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať