TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový RD v novo vybudovanej lokalite rodinných domov, v obci Nová Dedinka – zóna Lastovičky

244 900,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívnu novostavbu v novej zóne Lastovičky v Novej Dedinke.

Dispozičné riešenie rodinných domov na predaj:

VLADYS je kompaktný moderný prízemný dom pre 4 – 6 člennú domácnosť. Má veľmi atraktívnu dispozíciu, ktorá poskytuje vysoký štandard bývania. Na pomerne kompaktnej pôdorysnej ploche má na jednom podlaží 4 obytné miestnosti.

Priestranný a otvorený priestor spája obývačku, jedáleň a kuchyňu. Vytvára tak ideálny priestor na trávenie väčšiny dňa.

V nočne zóne je rozmiestnená trojica priestranných izieb, so šatníkom, kúpeľňa so sprchou, vaňou toaletou a umývadlom a technická miestnosť. V celom dome je predpríprava na vonkajšie exteriérové žalúzie.

Záhrada rodinného domu, ktorý ponúkame, je orientovaná na západ a pozemok je rovinatý.

Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku, priamo pred vchodom do domu, a to státím pre 2 autá.

 

Obytné miestnosti    4

Zastavaná plocha  144,02 m2

Celková úžitková plocha  119,97 m2

Výška objektu: 5,0m (od +/-0,000)

Veľkosť pozemku:  530 m2

Lastovičky sú situované iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy – obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka.

Viac o lokalite si prečítajte na webe www.lastovicky.sk

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie RD.

Cena vrátane odmeny pre RK: 244.900,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať