TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový RD vo vyššom štandarde s úžasnou atmosférou, v obci Viničné okres Pezinok

349 900,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný  4 izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite na Brezovej ul. vo Viničnom okres Pezinok.

Rodinný dom má ideálnu polohu nakoľko sa nachádza v krásnej a tichej lokalite v obci Viničné a  jeho pozemok je prístupný ako z Brezovej ul. tak aj z Vinohradníckej ulice. Momentálne RD prebieha kompletnou rekonštrukciou, /interiér aj exteriér/ ktorá bola navrhnutá architektom viď vizualizácie. RD bude dokončený vo vyššom štandarde presne podľa vizualizácií s novou kuchynskou linkou vrátane vstavaných spotrebičov. RD bol kolaudovaný v roku 2009.

Popis nehnuteľnosti:

Orientácia domu je: VZ

Veľkosť pozemku : 362 m2

Obytná plocha: 132,40,00 m2

Obytná plocha 1NP: 64,90 m2

Obytná plocha: 2NP: 67,50 m2

Úžitková plocha : 157,40 m2

Terasa: 25 m2

Vnútorné parkovacie státia: 3

Bližšie info Vám radi poskytneme osobne.

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je poloha, kvalitné prevedenie domu a použitých materiálov, čisté a pokojné línie, tiché prostredie poskytujúce jeho obyvateľom súkromie, kľud a relax s možnosťou sa športovo vyžiť v blízkom okolí. Rodinný dom je vhodný tak pre mladú rodinku s deťmi, ako aj pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu okresného mesta.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie domu.

Cena vrátane odmeny pre RK: 349.900,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať