TopRealSK – Exkluzívne na predaj novostavba, 3-izb. bytu vo Vila dome, v Slovenskom Grobe – Malý Raj

127 900,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu, 3-izb. bytu, ktorý je  situovaný v komplexe bytových dvoj-domov so samostatným vchodom v pokojnej  a príjemnej lokalite Malý Raj obce Slovenský Grob.

Byt je v OV,  1. nadzemné podlažie ÚP 85,69m2, +  terasa o výmere 13,23 m2 + 2 parkovacie státia o výmere 26m2,  V/Z orientácia.

 

Dispozícia bytu: vstup do predsiene, vľavo so skladovým priestorom a schodiskom na 1 podlažie priamo do obývačky prepojenej s kuchyňou a východom na priestrannú JV terasu, chodba z ktorej sú samostatné vstupy do 2 izieb, samostatného šatníka, kúpeľne, samostatného WC a špajze.

Byt je priestranný, svetlý, postavený z prvotriednych materiálov, s podlahovým kúrením na vlastný plynový kotol a zvlášť bojler na vlastný ohrev vody, kvalitnými oknami s trojsklom  a predovšetkým výborným dispozičným a energetickým riešením, spĺňa energetickú triedu A1 (nízka spotreba energie). Predáva sa s vybavením – kuchynská linka, vstavaná skriňa na chodbe, komplet žalúzie s hliníkovými sieťami proti hmyzu, rolety v spálni.

Prednosťou tohto bytu je jeho poloha – novostavba s kvalitným prevedením, pokojné a príjemné bývanie v dvojdome – Vila dome, iba so 4 bytovými jednotkami,  prostredie s čistým vzduchom z Malých Karpát, v blízkosti chránenej prírodnej rezervácie – Šúrsky prales.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ako škola, škôlka, Tesco, obchody, pošta, banka. V blízkosti je množstvo možností na oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, športoviská, detské ihriská a pod.) Lokalita je vhodná pre rodiny s deťmi, ale aj pre ostatných, vďaka vynikajúcej dostupnosti do obce Slovenský Grob, blízkych Vajnor alebo Bratislavy (7 km)

Byt je kúpou voľný, je možný HÚ, v cene je už zahrnutá provízia RK, právny a poradenský servis.

Cena: 127.900,-€

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať