TopRealSK – Exkluzívne na predaj – celoročne obývateľná chata v prekrásnom prostredí v rekreačnej oblasti obce Limbach, časť Slnečné údolie !!!

79 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame  na predaj útulnú, príjemnú a celoročne obývateľnú chatu, ktorá je situovaná v krásnom, tichom prostredí rekreačnej oblasti obce Limbach, na Slnečnom údolí. Chata je murovaná,  prístupná sčasti po asfaltovej komunikácií, časť po spevnenej ceste, napojená na elektrinu (220-380V) a vodu, podlahová plocha 43m2, úžitková 86m2. Kvalitná voda z vlastnej studne,  biologický odpad splaškov a plynový sporák na varenie na plynové bomby (vydržia cca 1 rok) .

Pozemok pod chatou je v osobnom vlastníctve, ostatný pozemok je vo vlastníctve urbariátu, momentálne sa už bude dať odkúpiť do osobného vlastníctva.

Dispozičné riešenie: vstup do predsiene, vľavo do kuchyne prepojenej s útulnou obývacou časťou, v ktorej dominuje kvalitne zhotovený krb, na prízemí ešte kúpeľňa so sprchovacím kútom a spoločným WC, schodisko do podkrovia, kde sa nachádza spálňa s oddelenou detskou časťou. V zadnej časti chaty sa nachádza účelne využitý priestor na komoru, spolu s kútom na pranie (pračka mimo kúpelne).

Príprava teplej vody prostredníctvom bojleru, vykurovanie krbom s kvalitnou krbovou vložkou v obývacej časti chaty v kombinácií s elektrickým vykurovaním.

Exteriér – krásne, upravené a tiché prostredie  so záhradným sedením, ohniskom, drevárňou  na drevo so zásobou na niekoľko zím, priestor na parkovanie auta priamo pred chatou.

Chata spĺňa štandartné kritéria pre celoročný oddych, relax, pohodlie a ponúka jej obyvateľom únik od ruchu veľkomesta a každodenným stresom – pridaná hodnota – CHATA sa predáva aj so zariadením, podľa vzájomnej dohody !!!

Cena  vrátane odmeny pre RK:  79.000,- EUR

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať