TopRealSK – Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izb.byt /apartmánový dom Plesnivec/ s parkovacím státim na Donovaloch.

172 000,00€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu veľkometrážneho kompletne zariadeného 2izbového bytu –  v apartmánovom dome Plesnivec- Donovaly – apartmánový dom PLESNIVEC sa nachádza na Donovaloch, 300 metrov od hotela Park Snow Donovaly.

Orientácia domu je: Z

Obytná plocha: 63,00 m2

Úžitková plocha  : 71,00 m2

Balkón: 8,00 m2

Apartmán Vám ponúka 1 samostatnú spálňu , kompletne zariadenú kuchyňu oddelenú od obývacej časťi. K apartmánu prislúcha 1x vonkajšie parkovacie státie v uzavretom súkromnom areály. Ďalej skladový priestor na lyže, bicykle a daľšie športové vybavenie.

Apartmán je na liste vlastníctva zapísaný ako byt a nachádza sa na 2 poschodí Apartmánového domu.

Donovaly sa nachádzajú v rovnomennom sedle na rozhraní Veľkej Fatry a Starohorských vrchov. Najvyšší vrchol nad nimi je Zvolen (1 402 m n. m.), vedľa sa nachádza Nová hoľa (1 370 m n. m.), kam vedie aj kabínková lanovka. Na svahoch Novej hole sa nachádza niekoľko zjazdoviek a lyžiarskych vlekov a juhovýchodné svahy sú obľúbenou lokalitou nadšencov závesného lietania. Niekoľko lyžiarskych svahov, vlekov a lanovka sa nachádza v stredisku Záhradište na severných svahoch vrchu Baník (1 056 m n. m.). Aparmán sa nachádza v centre Donovalov s komplet občianskou vybavenosťou.

V odmene pre RK zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckých práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie bytu.

Cena parkovacieho státia je: 6.000,-EUR

Cena apartmánu s parkovacím státim a odmeny pre RK: 172.000,- EUR  

Zdieľať túto ponuku nehnuteľnosti

Zdielať